Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ННЦ МС.jpg

news ua.jpg

вітання новий рік.jpg

КНР.jpg

угорщина.jpg

ФОрум горняков.jpg

Society for Cultural and Scientific Progress in Central and Eastern Europe.jpg

Віртуально разом.jpg

Chevening.jpg

Шановні колеги,

Дозвольте поінформувати, що Відділ міжнародних звязків ННЦМС отримав нову електронну скриньку на корпоративній пошті університету:
Для ділового листування використовуйте, будь ласка, зазначену електронну пошту.

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2021.jpg

Республіка Сербія.jpg

Онлайн стажування Collegium Civitas.jpg

WTO Essay Award.jpg

Poland call.jpg

Germany calls.jpg

Kazakhstan_Scholarship.jpg

CyberShark SCHOLARSHIP.jpg

RSS Пошук:
 

15.11.2013 Національній гірничий університет відвідає Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтекунас

Пятрас Вайтекунас18 листопада 2013 р. Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтекунас відвідає Національній гірничий університет з метою ознайомлення з організацією навчально-виховного процесу, науковим потенціалом університету та професорсько-викладацьким складом. Планується обговорення можливостей розвитку співробітництва з вищими навчальними закладами Литовської Республіки.

12.11.2013 Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» відвідала делегація з Сілезького університету в Катовіцах (Польща)

Сілезький університет в Катовіцах (Польща)Polska11 листопада 2013р. Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» відвідала делегація з Сілезького університету в Катовіцах (Польща) з метою проведення зустрічі зі слухачами Центру українсько-польської співпраці та студентами НГУ.

12.11.2013 НГУ відвідав Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло
Антоніо Фернандо Круз де МеллоПрапор БразиліїСьогодні в НГУ відбулася робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло з керівництвом університету в рамках візиту ввічливості пана Посла в Дніпропетровській області.
Питання, які обговорювалися на зустрічі :

  • наукові та методичні досягнення Державного ВНЗ « НГУ » ;
  • можливості співпраці з навчальними та науковими установами Бразилії;
  • можливості навчання та стажування в Бразилії студентів , аспірантів і науково-педагогічних співробітників НГУ.
Докладніше у репортажі інформаційно-аналітичного центру НГУ.

06.11.2013 Національний гірничий університет відвідали представники університетів США

Pace UniversityUSA6 листопада 2013р. ДВНЗ Національний гірничий університет відвідали директор з міжнародного рекрутінгу та комунікацій,  університету Емпорія Стейт  Стін Верлюст та консультант з питань вступу та зарахування на магістерські та кандидатські програми університету Пейс Діана Велш.

31.10.2013 В Державному ВНЗ «НГУ» була проведена презентація Університета Томпсон Ріверс (Канада)
Thompson Rivers UniversityCanadaУ рамках міжнародного співробітництва 29 жовтня 2013р. в Державному ВНЗ «НГУ» була проведена презентація Університета Томпсон Ріверс (Канада). Презентацію провели професор цього університету Майк Хеннігер та менеджер компанії міжнародних освітніх програм «SIMPLEX» Анжела Болдеску. Гостей приймала кафедра перекладу на чолі з професором Введенською Тетяною Юріївною. Основною темою зустрічі було обговорення перспектив та можливостей навчання в Канаді студентів НГУ.

31.10.2013 Результати наукового стажування магстрантів з КазНТУ ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан)


магістранти КазНТУ.jpgУ рамках договору про співпрацю між Національним гірничим університетом та Казахським Національним технічним університетом ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан) з 19 по 29 жовтня у нашому ВНЗ були гості за обміном: магістранти гірничого напрямку університета-партнера. Мета приїзду – наукове стажування. Гостей приймала кафедра відкритих гірничих робіт.31.10.2013 Дмитро Островєрхов провів майстер-клас в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS»

Проект ТЕМПУС ECOMMIS
В Державному ВНЗ «НГУ» відбувся майстер – клас з управління Електронним бізнес-офісом  в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS». Проводився він координатором проекту, дослідником Берлінського технічного університету (ФРН), фахівцем в галузі економіки Дмитром Островєрховим.

17.10.2013 Викладач англійської мови Роберт Хартіган проведе семінари для студентів

Роберт ХартиганВикладач англійської мови Роберт Хартіган проведе семінари для студентів

25 жовтня 2013 р. на кафедрі іноземних мов методист-консультант видавництва «Pearson Education Ltd», викладач англійської мови Роберт Хартіган проведе семінари для студентів, які вивчають англійську мову.


17.10.2013 Наукове стажування магістрантів з Казахстану

Наукове стажування студентів з Казахстану

Логотип КазНТУВ рамках підписаного договору про співпрацю між Національним гірничим університетом та Казахським національним технічним університетом ім. К.І. Сатпаєва 6 магістрантів з Казахстану з 17 до 27 жовтня 2013 р. проходитимуть наукове стажування на кафедрі відкритих гірничих робіт.

26.05.2013 9-та щорічна літня школа НАТО з проблем безпеки (7-12 липня 2013, Чехія)

9-та щорічна літня школа НАТО з проблем безпеки (7-12 липня 2013, Чехія)
PSSI.jpg

Основні тематики школи:

-         кібернетична безпека;

-         енергетична безпека;

-         відносини між Росією та НАТО;

-         НАТО і база США;

-         Афганістан після 2014;

-         перспективи США та Євросоюзу з безпеки.


24.05.2013 6-й Міжнародний Симпозіум з питань Чорного моря (4-7 липня 2013 р., Афіни, Греція)

6-й Міжнародний Симпозіум з питань Чорного 6-й Міжнародний Симпозіум з питань Чорного моря (4-7 липня 2013 р., Афіни, Греція)

Кінцевий термін подання заявок: 31 травня 2013 р.

Хто може приймати участь: молоді фахівці віком 22-35 років, зайняті у таких сферах, як політика, журналістика, дипломатія, а також підприємці, лідери громадських організацій, дослідники.

Докладніше: http://icbss.org/index.php?pid=717


Новости 21 - 31 із 31
Початок | Попер. | 1 2 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2021 Інформація про сайт