Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Logo DIR ua.jpgННЦ МС.jpg

ННЦ ПІГ.jpg

ВМЗ (2).jpg

Угоди.jpgnews ua.jpg


Шановні колеги,

Дозвольте поінформувати, що Відділ міжнародних звязків ННЦМС отримав нову електронну скриньку на корпоративній пошті університету:
Для ділового листування використовуйте, будь ласка, зазначену електронну пошту.

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2021.jpg

Республіка Сербія.jpg

Онлайн стажування Collegium Civitas.jpg

WTO Essay Award.jpg

Poland call.jpg

Germany calls.jpg

Kazakhstan_Scholarship.jpg

CyberShark SCHOLARSHIP.jpg

31.10.2013

Результати наукового стажування магстрантів з КазНТУ ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан)

У рамках договору про співпрацю між Національним гірничим університетом та Казахським Національним технічним університетом ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан) з 19 по 29 жовтня у нашому ВНЗ були гості за обміном: магістранти гірничого напрямку університета-партнера. Мета приїзду наукове стажування. Гостей приймала кафедра відкритих гірничих робіт.

У рамках програми були розглянуті:
  • наукові та методичні здобутки кафедри ВГР та Державного ВНЗ «НГУ»;
  • сучасний стан питань освоєння надр та інновації у гірництві;
  • наукова робота магістрантів  КазНТУ та НГУ;
  • студентське самоврядування у КазНТУ та НГУ.

Знайомство магістрантів з нашим університетом почалося з відвідин музеїв. Гості відзначили високий професіоналізм екскурсоводів і багату колекцію експонатів.

Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ

Національний гірничий університет вразив гостей своєю історією та віковими традиціями, які шануються з покоління в покоління. Цей факт значно відрізняє наші університети, оскільки в КазНТУ перевага віддається не історії, а нововведенням, сучасним віянням і новинкам. За їх словами, як тільки в освіті чи науці з'являється щось нове - воно відразу знаходить впровадження та застосування в КазНТУ, тому КазНТУ сьогодні і, наприклад, 10 років тому - це зовсім різні університети.

Стажування казахські студенти проходили на кафедрі відкритих гірничих робіт і на кафедрі будівництва і геомеханіки:

Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ

Відвідали провідні лабораторії:

  • лабораторію випробування будівельних матеріалів і гірських порід;
  • лабораторію дослідження стійкості геотехнічних систем: процесів, явищ, ризиків;
  • лабораторію з випробування конструкційних матеріалів
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ

Професори гірничого напряму провели лекції для іноземних студентів з питань впровадження інноваційних технологій у гірничу промисловість.

У рамках обміну практичними знаннями і навичками магістранти відвідали Вільногірський гірничо-металургійний комбінат.

Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ

Гості відзначили, що велике враження і багатий досвід вони набули відвідавши передзахист аспіранта, науковим керівником якого є доц. Дриженко А.Ю. Їх вразила тісна робота між здобувачем і науковим керівником. На їх думку, це один з ключових моментів, що відрізняють написання дисертаційної роботи в Україні та Казахстані. Також магістранти акцентували увагу на тісній співпраці університету з виробництвом в рамках написання дисертацій. Вони відзначили, що, наприклад, в КазНТУ для написання дисертації достатньо один раз відвідати кар'єр, зібрати всю вихідну інформацію - і далі залишається тільки її опрацювати, а для захисту наших робіт необхідною умовою є впровадження у виробництво, що робить роботу цінною і актуальною.

Ще однією перевагою, яка була виділена серед інших, стала наявність лекцій з болонського процесу. Ці лекції гості визнали вкрай важливими для загального розуміння системи освіти в цілому. У КазНТУ такі лекції відсутні, і іноді це призводить до того, що студент, провчившись 4 роки, абсолютно нічого не розуміє в структурі тієї освіти, яку отримує.

Знайомство з Дніпропетровськом також пройшло успішно і пізнавально, добре погода подарувала теплі дні і казахські студенти змогли насолодитися не тільки нашими музеями, а й відкритими пам'ятками міста.

Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ
Магістранти КазНТУ

У підсумку гості залишилися дуже задоволені своїм стажуванням в нашому університеті, добротою і чуйністю нашого викладацького складу і отриманими новими знаннями і досвідом, які планують використовувати відразу по приїзду додому.


До списку

© 2006-2020 Інформація про сайт