Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ННЦ МС.jpg

news ua.jpg


гранд до Литви.jpg

Словацька республіка.jpg

Презентація Програми імені Фулбрайта у НТУ "Дніпровська політехніка" 

Fullbright запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію щорічних конкурсів для науковців, викладачів, випускників закладів вищої освіти та студентів старших курсів в НТУ «Дніпровська політехніка» 

 Дата: 26 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ о 12:00 

 На зустрічі за участі координатора Програми ви дізнаєтесь про: 
 · можливості, які надає Програма; 
 · умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій; 
 · особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів. 

 Окрім того, зустріч слугуватиме доброю нагодою довідатись про цілі й традиції Програми, що цьогоріч святкує 75-у річницю діяльності, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників. 

Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися https://fulbright.org.ua 

Презентація буде проходити на платформі Zoom, для отримання посилання на зустріч необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.office.com/Pages/DesignPage.aspx?lang=ru-RU&origin=OfficeDotCom&route=Start#FormId=p4K7bIuPIU6JIujdHwPmNhQBZA0MyZxJrR-PpScIZyxUMVJRUDZXMThGVlRVMlBXOFVWVDMwSjVHTi4u


Poster_Fulbright_301x301 (1) (1) 2021_pages-to-jpg-0003(1).jpg  Poster_Fulbright_301x301 (1) (1) 2021_pages-to-jpg-0002(1).jpg  Poster_Fulbright_301x301 (1) (1) 2021_pages-to-jpg-0004(1).jpg  


Шановні керівники підприємств!

 

Продовжується прийом заявок на участь у проєктах Програми «Fit for Partnership with  Germany»!

 

Програма дає доступ до нових коопераційних зв'язків із Німеччиною та Європою, із партнерами в Україні та в 20 країнах-партнерах, доступ до 15 тисяч бізнесів із країн-партнерів: від Мексики, Чилі, Індії до Китаю.

 

Очікуються заявки на участь у наступних проєктах:

-    Економічне співробітництво в галузі екологічної утилізації відходів

Запрошуються виробничі та переробні підприємства, що займаються питаннями управління відходами / просування та збуту екологічних технологій і систем переробки відходів в своїх країнах / збору, сортування та утилізації відходів / збутом вторсировини.

 

-   Економічне співробітництво у сфері індустрії гостинності – HoReCa

Запрошуються підприємства готельно-ресторанного бізнесу, кейтерінг, туристичної галузі, в т. ч. сільського туризму, постачальники продуктів харчування, обладнання, меблів та інших товарів та послуг для сфери індустрії гостинності.

 

Детально – в листі, що додається.

 

Якщо маєте запитання, прохання контактувати із фахівцем Українсько-німецького коопераційного бюро УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), ел. пошта: bco@dcci.org.ua 

 

З повагою до Вас та Вашого бізнесу

 

Дніпропетровська торгово-промислова палата

(056) 374-94-12 (10, 09)

mes@dcci.org.ua


СА стипендии.jpg


Суспільство за культурний і науковий прогрес 

 в Східній і Центральній Європі 

 (Society for Cultural and Scientific Progress in Central and Eastern Europe) 

 запрошує Вас взяти участь в міжнародних наукових конференціях, які будуть проводитися в першій половині 2021. року:


Philology and Linguistics in the Digital Age FiLiDA - 2021 

 Яка пройде в м Будапешт 4. Апреля 2021. 

 Крайній термін подачі матеріалів 3. Апреля 2021. 


 Pedagogy and Psychology In an Era of Increasing Flow of Information - 2021 

 Яка пройде в м Будапешт 9. Мая 2021. 

 Крайній термін подачі матеріалів 8. Мая 2021. 


 Humanities and Social Sciences in the Era of Globalization - 2021 

 Яка пройде в м Будапешт 30. Мая 2021. 

 Крайній термін подачі матеріалів 29. Мая 2021. 


 Advances in the Natural Sciences and Engineering - 2021 

 Яка пройде в м Будапешт 27. Июня 2021. 

 Крайній термін подачі матеріалів 26. Июня 2021. 


 За цими посиланнями Ви можете завантажити керівництво для авторів з оформлення статті, що містить деталі про вартість публікації, і докладні вказівки з оформлення статті. 

В окремому файлі шаблон реєстраційної форми для подачі матеріалів. 

керівництво для авторів: http://seanewdim.com/uploads/3/4/5/1/34511564/gudelines.pdf 

реєстраційна форма: seanewdim.com/uploads/3/4/5/1/34511564/registration_form.doc 


Прийняті статті будуть опубліковані в міжнародному науковому журналі: Science and Education a New Dimension Журнал індексується в наступних міжнародних наукометричних базах: INDEX COPERNICUS: ICV 2014: 70.95; ICV 2015: 80.87; ICV 2016: 73.35; 2018: 90.25, 2019: 89.50 CROSSREF (DOI): DOI prefix: 10.31174 GOOGLE SCHOLAR ULRICHS WEB GLOBAL SERIALS DIRECTORY UNION OF INTERNATIONAL ASSOCIATIONS YEARBOOK SCRIBD ACADEMIA.EDU 

 З повагою: Оргкомітетстипендії Кахастан.jpg
вітання новий рік.jpg

КНР.jpg

угорщина.jpg

ФОрум горняков.jpg

Society for Cultural and Scientific Progress in Central and Eastern Europe.jpg

Віртуально разом.jpg

Chevening.jpg

Шановні колеги,

Дозвольте поінформувати, що Відділ міжнародних звязків ННЦМС отримав нову електронну скриньку на корпоративній пошті університету:
Для ділового листування використовуйте, будь ласка, зазначену електронну пошту.

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2021.jpg

Республіка Сербія.jpg

Онлайн стажування Collegium Civitas.jpg

WTO Essay Award.jpg

Poland call.jpg

Germany calls.jpg

Kazakhstan_Scholarship.jpg

CyberShark SCHOLARSHIP.jpg

22.12.2016

Хроніка міжнародної діяльності у 2016 році

Хроніка міжнародної діяльності у 2016 році

 

•Стажування асистента каф. менеджменту виробничої сфери Тюхменьової К.Є в Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща) в рамках проекту ELECTRA, програма ЄС «Еразмус Мундус» (грудень 2015 р. – червень 2016 р.)

•Педагогічна робота в Україно-Іспано-Латиноамериканському центрі викладача Мовного центру Університету Віго (Іспанія) пані Марії дель Кармен Мендес Сантос (січень-березень 2016 р.)

•Наукове стажування асистента каф. ПРР Ганушевича К.А. в Вищій гірничий школі Колорадо (США) в рамках Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта (січень – липень 2016 р.)

•Участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка, наука, освіта:інтеграція та синергія» (Братислава, Словаччина; Відень, Австрія; Будапешт, Угорщина) студента гр. ГЛгр-13-2 (ГРФ) Ченя П.Ч. на запрошення Академічного товариства ім. М. Балудянского (січень 2016 р.)

•Отримання провідним фахівцем Центру культури української мови ім. О. Гончара Зимницькою С.П. нагороди ім. Юліуша Бардаха в Варшавському університеті (січень 2016 р.)

•Участь доцента каф. ЕКІТ Бєлкіної І.А. в робочій зустрічі з підготовки проектної заявки щодо участі у програмі «University-Employers Cooperation: Information & Management Supporting System  (UNECITY)», проект ЄС «Еразмус+», Університет Коленц-Ландау (ФРН) (лютий 2016 р.)

•Участь делегації студентів (4 особи) ТУ «Вроцлавська політехніка» (Польща) у проведенні на базі НГУ «Дня студентського самоврядування» (лютий 2016 р.)

•Участь доцента кафедри СЕП Хацкевич Ю.В. у робочій зустрічі з обговорення можливостей співпраці в рамках проекту «Energy Lab 2.0» у сфері відновлюваних джерел енергії та старт-технологій, Технологічний інститут Карлсруе (ФРН) (лютий-березень 2016 р.)

•Участь професора каф. ПРР, начальника НДЧ Дичковського Р.О. та професора каф. ЕП, директора ІМОНП Шарова О.І. у роботі 25 Міжнародної конференції «Школа підземної розробки» (НТУ КГМА, м. Краків; ГІГ, м. Катовіце; Польща). Обговорення питань міжнародного співробітництва з керівництвом ТУ «Вроцлавська політехніка», НТУ КГМА, ГІГ (лютий 2016 р.)

•Участь у роботі 25 Міжнародної конференції «Школа підземної розробки» (НТУ КГМА, Краків, Польща) зав. каф. ПРР проф. Бондаренка В.І. та студенів ГФ Чеблі Є.Г. (гр. ГІ-15-3м), Прокопенка К.М. (гр. ГРг-12-3), Єгорова В.В. (гр. ГРг-12-2) (лютий 2016 р.)

•Робоча зустріч з керівництвом та науковцями НГУ Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки пана М. Януконіса та декана факультету політичних наук і дипломатії Університету Вітаутауса Великого (м. Каунас) проф. Ш. Лєкіса (лютий 2016 р.)

•Робоча зустріч з керівництвом НГУ з питань українсько-французького співробітництва аташе з наукових та університетських зв’язків Посольства Франції в Україні пана С. Ріголле та радника з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, директора Французького Інституту в Україні пана П. Сліванські (березень 2016 р.)

•Проведення науковим співробітником каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки Шепель Н.М. спільних наукових досліджень та участь у підготовці грантової заявки до Міжнародного фонду НАТО «Наука заради миру та безпеки», ТУ «Фрайберзька гірнича академія», ФРН (лютий-квітень 2016 р.)

•Читання лекцій та проведення семінарських занять студентам-старшокурсникам ФДБОУ ВПО «В’ятський державний університет», РФ професором каф. ПРР Власовим С.Ф. (травень 2016 р.)

•Участь ст. викладача каф. маркетингу Макухи Ю.М. в навчально-тренінгових заходах компанії «Hoya Lens Hungary Zrt.» м. Будапешт, Угорщина (березень 2016 р.)

•Проведення кафедрою перекладу та кафедрою іноземних мов Міжнародної конференції «Край в якому я живу: історія, культура» та науково-методичного семінару для викладачів німецької мови як іноземної за участі заступника Генерального консула ФРН в Дніпропетровську пана М. Коха та викладачів іноземних мов ТУ «Вроцлавська політехніка» пані А. Каня, пані Д. Шаленга та двох студентів ТУ «Вроцлавська політехніка» пана П. Берняка й пана П. Бєрнацкі (березень 2016 р.)

•Участь зав. каф. ВМ проф. Сдвіжкової О.О. у роботі Міжнародної конференції «ХХХІХ Зимова школа геомеханіки», м. Вісла, Польща (березень 2016 р.)

•Стажування доцента каф. ПЕ Авдющенко А.С. в Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща) в рамках проекту ELECTRA, програма ЄС «Еразмус Мундус» (березень – липень 2016 р.)

•Реалізація на базі кафедри екології НГУ чергового етапу міжнародного проекту за грантом Німецької служби академічних обмінів ДААД «Біотехнології в гірництві – інтеграція нових технологій в освітню практику» за участю провідних фахівців ТУ ФГА проф. К. Дребенштедта та проф. Г. Хайльмайера. Учасники від НГУ – 35 студентів кафедр екології, підземної розробки родовищ, геоінформаційних систем (березень 2016 р.)

•Робоча зустріч з керівництвом НГУ директора головного офісу Німецької служби академічних обмінів ДААД в Києві пані д-ра Г. Циммерманн та лектора ДААД в Дніпропетровську пана О. Міттельштрасса (березень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ керівника програми НАТО -Україна з перепідготовки колишніх військовослужбовців пана К. Штаудта.  Закриття курсу «Бізнес-планування». Обговорення перспектив подальшого співробітництва (березень 2016 р.)

•Участь начальника НДЧ, проф. Дичковського Р.О. у навчальних семінарах «Україна у програмі ЄС «Горизонт-2020», Таллінський технічний університет (Естонія), НТУ «Краківська гірничо-металургійна академія» (Польща) (березень 2016 р.)

•Візит делегації Брандебурзького технічного університету Коттбус-Зентенфберг (проф. М.Шмідт, д-р Д. Палєхов, пані Е. Лептін) та Німецької спілки міжнародної співпраці GIZ (пан Б. Хансманн). Мета: робочі зустрічі з керівництвом НГУ та ІЕ; підписання меморандуму про співпрацю між факультетом №4 БТУ та ІЕ НГУ (квітень 2016 р.)

•Візит екс-Міністра-президента Федеральної Землі Саксонія (Німеччина) пана Г. Мільбрадта. Проведення лекції на тему «Досвід Німеччини у сфері енергетики та економіки. Трансформаційні процеси використання відновлюваних джерел енергії» (квітень 2016 р.)

•Реалізація на базі кафедри екології НГУ чергового етапу міжнародного проекту за грантом Німецької служби академічних обмінів ДААД «Біотехнології в гірництві – інтеграція нових технологій в освітню практику» за участю проф. М. Шльомана з ТУ ФГА. Учасники від НГУ – 35 студентів кафедр екології, підземної розробки родовищ, геоінформаційних систем (квітень 2016 р.)

•Робочий візит аташе з культурних питань Посольства Гашимітського Королівства Йорданії в РФ і Україні пана Хаєла Аль-Рубіката (квітень 2016 р.)

•Візит делегації Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литовська Республіка) у складі: проф. Юозас Аугутіс, ректор; проф. Шарунас Лєкіс, декан факультету політичних наук і дипломатії; пані Зіна Балтрінєнє, директор міжнародного департаменту. Підписання угоди про співробітництво (квітень 2016 р.)

•Участь делегації студентів НТУ «Краківська гірничо-металургійна академія», Польща (6 осіб) у роботі ХІ Міжнародного форуму студентів та молодих вчених «Розширюючи обрії» на базі кафедри іноземних мов (квітень 2016 р.)

•Візит лектора Австрійської служби академічних обмінів пана Тобіаса Фогеля. Проведення методичного семінару для викладачів УНКЦ (квітень 2016 р.)

•Візит керівника відділу міжнародних зв’язків Монтан Університету (м. Леобен, Австрія) пані Хайдрун Мьортль (квітень 2016 р.)

•Робочий візит Генерального консула ФРН в м. Донецьк/офіс Дніпропетровськ пана Вольфганга Мьоссінгера (квітень 2016 р.)

•Робочий візит директора лабораторії IDEES Університету Кан (Нижня Нормандія, Франція) проф. Т’єрі Сан-Жеранда (квітень 2016 р.)

•Робочий візит делегації Генерального Консульства Республіки Польща у м. Харків у складі: пан Януш Яблонський, Генеральний консул; пан Ян Здановський, віце-консул; пані Магдалена Рак, віце-консул (квітень 2016 р.)

•Робочий візит директора Регіональної академії суспільних наук (м. Лодзь, Польща) пані Моніки Яровської (квітень 2016 р.)

•Участь доцента каф. хімії Лисицької С.М. у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інженерні системи – 2016», Російський університет дружби народів, м. Москва (квітень-травень 2016 р.)

•Наукове стажування доцента каф. СЕП Папаїки Ю.А. в Технічному університеті «Вроцлавська політехніка» (Польща) (квітень 2016 р.)

•Участь асистента каф. гідрогеології та інженерної геології к.т.н. Деревягіної Н.І. у навчальному семінарі Об’єднаного дослідного центру, м. Іспр, Італія (квітень 2016 р.)

•Наукове та культурно-освітнє стажування доцента каф. філософії Пазинич Ю.М. в консорціумі «Геобіт» та в Вищий школі готельного, ресторанного та туристичного бізнесу (м. Хжанув, м. Познань, Польща) (квітень-травень 2016 р.)

•Наукове стажування студентки гр. МКфе-12-2 Полішкевич Є.В. в Бранденбурзькому технічному університеті Коттбус-Зентенфберг, Німеччина (травень-червень 2016 р.)

•Участь у роботі Міжнародної науково-практичній конференції «О.П. Блаватська та сучасність. Духовні аспекти сучасного світо порозуміння» іноземних спеціалістів: проф. Моріс Бішеф (Каліфорнійський державний університет, США), проф. Дженніфер Шеффілд Бішеф (Каліфорнійський державний університет, США), проф. Махендра Сінгхал (екс віце-президент  Індійського теософського товариства (травень 2016 р.)

•Участь зав. каф. економічного аналізу і фінансів проф. Єрмошкіної О.В. та доцента каф. менеджменту виробничої сфери Грошелевої О.Г. в роботі Міжнародного проекту (конференції) «1st International Teaching Staff Meeting». Вища банківська школа Вроцлаву, Польща (травень 2016 р.)

•Завершення стажування аспірантки кафедри геології та розвідки родовищ Солдатенко Є.В. в Лабораторії хімії матеріалів Університету м. Пуат’є, Франція  вересень (2015 р. – травень 2016 р.)

•Отримання асистентом каф. ВДЕ Кириченко М.С. та провідним фахівцем Центру культури української мови ім. Олеся Гончара Зимницькою С.П. дипломів лауреатів Нагороди ім. Івана Виговського, Центр східноєвропейських досліджень Варшавського університету, Польща (травень 2016 р.)

•Робочий візит Надзвичайного та Повноважного Посла Ісламської Республіки Пакистан в Україні пана Атара Аббаса (травень 2016 р.)

•Участь професора каф. історії та політичної теорії Ігнатьєвої С.Є. в роботі ІІІ Міжнародної конференції «Україністика вчора, сьогодні, завтра», Університет ім. Адама Міцкевича, м. Познань, Польща (травень 2016 р.)

•Візит (в рамках проведення Днів Литви в Дніпропетровську) делегації Литовської Республіки у складі: пані Лорета Граужінєнє, Спікер Сейму Литовської Республіки; пан Кястутіс Кудзманас, радник Спікеру Сейму литовської Республіки; пані Раймонда Кубілєнє, старший спеціаліст відділу протоколу Сейму Литовської Республіки; пан Марюс Януконіс, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні; пан Гвідас Кєрушаускас, повноважний міністр Посольства; пан Рімантас Шєгжда, комерційний аташе; пан Юргіс Гєдріс, аташе з питань культури; проф. Юозас Аугутіс, ректор Університету Вітаутаса Великого; проф. Анджей Пукшто, директор департаменту політичний наук Університету Вітаутаса Великого; пані Орінта Мовсесян співробітник міжнародного відділу Університету Вітаутаса Великого (травень 2016 р.)

•Проходження лабораторних курсів з дисциплін «Фітомайнінг» та «Гірнича мікробіологія» (в рамках проекту ДААД «Біотехнології в гірництві») 6 студентами ГФ під керівництвом доцентів каф. екології Коврова О.С. і Клімкіної І.І. у ТУ ФГА, ФРН (травень-червень 2016 р.)

•Наукове стажування (в рамках програми ДААД «Східне партнерство») аспіранта каф. електропривода Шестакова О.Ю. в Бранденбурзькому технічному університеті Коттбус-Зентенфберг, Німеччина (червень 2016 р.)

•Робочий візит щодо обговорення умов і планів подальшої співпраці проректора з міжнародних зв’язків проф. Шашенка О.М., начальника НДЧ проф. Дичковського Р.О., доцента каф. ПРР Тимошенка Є.В. до ТУ «Вроцлавська політехніка». НТУ КГМА, Головний інститут гірництва, Інститут мінеральної сировини та енергетики Польської академії наук, Польща (червень 2016 р.)

•Участь інженера І кат. ІМОНП Причини К.С. у роботі міжнародного наукового семінару з природничих наук та математики «Materials and Environmental», Університет Кобленц-Ландау, ФРН (червень 2016 р.)

•Наукове стажування провідного фахівця Центру культури української мови ім. Олеся Гончара Зимницької С.П. у Центрі східноєвропейських досліджень Варшавського університету, Польща (червень 2016 р.)

•Робочий візит (обговорення умов і планів подальшої співпраці) зав. кафедри ПРР проф. Бондаренка В.І. та доцента каф. ПРР Максимової Е.О. до Хейлунцзянської консалтингової компанії в рамках китайсько-української конференції наукового співробітництва «День України», м. Харбін, Китай (червень 2016 р.)

•Наукове стажування доцента каф. СЕП Хацкевич Ю,В. в Ройтлінгенському університеті, Німеччина (червень –серпень 2016 р.)

•Наукове стажування доцента каф. електронної економіки та економічної кібернетики Яковенко Т.Ю. в Бранденбурзькому технічному університеті Коттбус-Зентенфберг, ФРН (в рамках програми ДААД «Research stays for University Academics and Scientists, 2016» (червень – серпень 2016 р.)

•Робочий візит щодо обговорення умов і планів подальшої співпраці директора ІЕЕ проф. Іванова О.Б., доцента каф. ВДЕ Остапчука О.В., доцента каф. електропривода Балахонцева О.В. та асистента каф. ПЗКС Приходченка С.Д. до ТУ «Вроцлавська політехніка» (червень 2016 р.)

•Робочий візит (обговорення умов і планів подальшої співпраці у сфері гуманітарної підготовки) зав. каф. філософії і педагогіки проф. Шабанової Ю.О. та доцента каф. філософії і педагогіки Жадяєва Д.В.  ТУ «Вроцлавська політехніка (червень 2016 р.)

•Візит делегації представників програми «НАТО - Україна» у складі: д-р Альберто Бін, директор Управління з питань політичних відносин і політики безпеки; пан Крістофер Штаудт, керівник програми з перепідготовки колишніх військовослужбовців; пані Олександра Огороднікова, координатор програми. Закриття навчального курсу для колишніх військовослужбовців «Маркетинговий менеджмент» (липень 2016 р.)

•Візит делегації представників Федеральної Агенції ФРН з охорони навколишнього середовища у складі: пан Герхард Вінкельман-Ой, керівник відділу; пані Соня Отто, координатор проектів (липень 2016 р.)

•Проходження літньої навчальної практики групою студентів ЕТФ (6 осіб) під керівництвом асистента каф. електропривода Бакутіна А.В. в ТУ «Вроцлавська політехніка» (липень 2016 р.)

•Проходження літньої навчальної практики на базі НГУ групою студентів ТУ «Вроцлавська політехніка» (6 осіб) на чолі з заступником декана д-ром Лешеком Павлачиком. Керівники від НГУ: директор ІЕЕ проф. Іванов О.Б., зав. каф. електропривода проф. Казачковський М.М. (липень 2016 р.)

•Участь професора каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки Соболєва В.В. у роботі Міжнародної наукової конференції «Сучасні дослідження і їх застосування в хімії, хімічних технологіях та суміжних областях», Інститут неорганічної хімії і електрохімії. м. Тбілісі, Грузія (вересень 2016 р.)

•Участь ректора НГУ академіка НАН України Півняка Г.Г. у роботі конференції «Німецько-Український діалог: перспективи освіти і науки» у складі делегації МОН України, Федеральне міністерство освіти і досліджень Німеччини, м. Берлін        (липень 2016 р.)

•Участь зав. каф. економіки підприємства проф. Шаповал В.М. у роботі круглого столу «Міжнародні економічні відносини: проблеми і тенденції розвитку», м. Тбілісі, Грузія (липень 2016 р.)

•Наукове стажування студента гр. СІіт-13-1 Стьопіна А.В. в Ройтлінгенському університеті, Німеччина (вересень 2016 р. – лютий 2017 р.)

•Стажування доцента каф. філософії і педагогіки Пазинич Ю.М., асистента каф. ВДЕ Кириченко М.С., м.н.с. Юрченко К.О., студентки Саітової О.О. в геологічному консорціумі «Геобіт» (м. Хжанув) та в Краківському педагогічному університеті, Польща (червень-липень 2016 р.)

•Робочий візит щодо визначення та узгодження цілей подальшої співпраці начальника відділу міжнародних зв’язків проф. Коврова О.С. та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків доц. Клімкіної І.І. з керівництвом кафедри стійкого розвитку у бізнесі Університету Сюррей (м. Гілфорд, Велика Британія) за грантом Британської Ради (серпень 2016 р.)

•Робочий візит на кафедру ВГР декана факультету наук про Землю проф. К. Дребенштедта. Робота над спільною монографією «Раціональне природокористування при відкритій розробці родовищ»; узгодження програм подальшої співпраці (серпень 2016 р.)

•Навчання студенток ЕТФ (спеціальність 035 Філологія) Кожушко К.А., Лібінсон М.Ю. і студентки МІБО (спеціальність 035 Філологія) Башко С.Ю. в Університеті м. Кан (Франція) (вересень 2016 р. – січень 2017 р.)

•Робочий візит до Фундації розвитку Свентохловіц (м. Катовіце, Польща) професора каф. ПРР Власова С.Ф. і директора центру інноваційного розвитку доц. Чумаченко Т.М. Вивчення досвіду реалізації молодіжної політики Польщі та Сілезького воєводства (вересень 2016 р.)

•Візит до НГУ студента ТУ ФГА Л. Лібшера. Обговорення питань навчального процесу та студентської наукової творчості (вересень 2016 р.)

•Стажування та проведення наукових досліджень, робота над спільною монографією «Раціональне природокористування при відкритих гірничих роботах» доцента каф. ВГР Ложнікова О.В. у ТУ ФГА (м. Фрайберг, ФРН) в рамках отриманого гранту Служби ДААД (вересень – жовтень 2016 р.)

•Робочий візит делегації Магдебурзької торгівельно-промислової палати (Земля Саксонія-Ангальт, ФРН) на чолі з президентом паном К. Ольбріхтом (усього 7 осіб) (вересень 2016 р.)

•Проведення ознайомчої геологічної практики для групи студентів НТУ КГМА (6 осіб), керівник пан М. Потемпа; керівники від НГУ: зав. каф. загальної і структурної геології доц. Шевченко С.В. і доцент каф. ПЗКС Ширін А.Л. (вересень 2016 р.)

•Робочий візит до Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас. Литва) делегації НГУ у складі: ректор Півняк Г.Г., перший проректор Азюковський О.О., декан ЮФ Грищак С.В., зав. каф. історії та політичної теорії Первий Г.Л. (вересень 2016 р.)

•Навчання в рамках реалізації спільного проекту «Еразмус+» студентки ФБ Мнішенко Т.В. у ТУ «Вроцлавська політехніка» (Польща) (вересень 2016 р. – лютий 2017 р.)

•Стажування в рамках програми Нагороди ім. Івана Виговського в НТУ КГМА та в ТУ «Вроцлавська політехніка» асистента каф. ВДЕ Кириченко М.С. (вересень 2016 р. – лютий 2017 р.)

•Навчання в рамках реалізації спільного проекту «Еразмус+» студента ЕТФ Власова С.І. в ТУ «Вроцлавська політехніка» (Польща) вересень 2016 р. – лютий 2017 р.)

•Наукове стажування в Університеті Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литва) завідувача лабораторії кафедри історії та політичної теорії Зимницької С.П. (жовтень 2016 р.)

•Наукове стажування та проведення спільних досліджень в компанії «Mine & Construction & Recicling»  доцента каф. ПЗКС Ширіна А.Л. (вересень 2016 р. – лютий 2017 р.)

•Робочий візит в рамках програми «Еразмус+» до Некомерційної культурної асоціації “E-arch” (м. Палермо, Італія) для участі у Міжнародному проекті MOSAIC делегації НГУ у складі: доцент каф. екології Борисовська О.О., асистент каф. менеджменту виробничої сфери Тюхменьова К.Є., асистент каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки Причина К.С., асистент каф. ПЗКС Пряжнікова К.В., студенти Саітова О., Бондаренко Д., Сосна Д. (жовтень 2016 р.)

•Проведення першого тренінгу в рамках проекту «Підвищення рівня знань серед студентів і викладачів з безпеки хвостосховищ та перший законодавчий огляд в Україні» за грантом Федерального відомства ФРН з охорони навколишнього середовища за участі 9 експертів з ФРН, Швейцарії, Сербії, Румунії, Казахстану, Білорусі, Грузії та Вірменії. Керівник від НГУ – проф. Рудаков Д.В. (жовтень 2016 р.)

•Стажування в Ройтлінгенському університеті (ФРН) в рамках проекту Служби ДААД «The enhancing of contacts in field of electrical engineering» групи студентів ЕТФ (14 осіб) під керівництвом доцентів каф. СЕП Луценка І.М. і Хацкевич Ю.В. (жовтень 2016 р.)

•Викладацька робота в НГУ професора кафедри біологічного інжинірингу Канзаського державного університету (США) пані Стейсі Хатчінсон за грантом Програми академічних обмінів Фонду ім. Фулбрайта (жовтень – листопад 2016 р.)

•Робоча візит щодо визначення та узгодження цілей подальшої співпраці начальника відділу міжнародних зв’язків, проф. кафедри екології Коврова О.С. та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків, доц. кафедри екології Клімкіної І.І. до Камборнійської гірничої школи Університету Екзетер (м. Пенрін, Велика Британія) за грантом Британської Ради (жовтень 2016 р.)

•Проведення Міжнародної науково-технічної конференції «Форум гірників 2016» за участі фахівців з  ФРН, Чехії, Польщі, Білорусі (жовтень 2016 р.)

•Участь зав. каф. філософії та педагогіки проф. Шабанової Ю.О. у роботі наукового комітету Міжнародної конференції «Едіт Штайн – 2016, Європа та її особистість» (ТУ «Вроцлавська політехніка», Польща) (жовтень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ заступника аташе з питань культури Посольства США в Україні пана М. Мотівали (жовтень 2016 р.)

•Участь провідного інженера Інституту МОНП, наукового співробітника кафедри БГГМ Шепель Ніни Миколаївни у роботі Міжнародної гірничої школи (м. Дубровнік, Хорватія) з лекцією на тему «Новий клас ініціюючих вибухових речовин з високим рівнем безпеки та точності короткоуповільненого вибуху. Оптичні системи ініціювання вибухових речовин» та у робочій зустрічі учасників спільного міжнародного проекту «Еколого-економічні проблеми розробки мінеральної сировини» (керівник з боку України проф. Дичковський Р.О.) (жовтень 2016 р.)

•Наукове стажування та проведення спільних досліджень в ТУ ФГА заступником начальника відділу міжнародних зв’язків, доц. Клімкіною І.І. за грантом ДААД (жовтень-грудень 2016 р.)

•Участь в роботі Міжнародного семінару Німецької служби академічних обмінів ДААД з питань інтернаціоналізації наукової діяльності ВНЗ України і Німеччини (за грантом ДААД) проректора з перспективного розвитку Трегуба М.В. (м. Бонн, ФРН) (жовтень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ делегації Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литва) у складі головного спеціаліста міжнародного відділу пані О. Мовсесян і співробітниці міжнародного відділу пані Є. Плотнікової. Презентація програм академічної мобільності для студентів і аспірантів (жовтень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ директора Інституту дидактики Університету Аланус (ФРН) проф. М. Цеха з метою проведення відкритої лекції «Ідеї вальдорфської педагогіки у вищій школі в контексті сучасних цивілізаційних викликів в України» (жовтень 2016 р.)

•Робоча зустріч з керівництвом департаменту міжнародних обмінів ТУ «Вроцлавська політехніка» (Польща) доцента каф. філософії та педагогіки Пазинич Ю.М. (жовтень – листопад 2016 р.)

•Проведення в рамках діючого проекту ДААД «Біотехнології в гірництві – інтеграція нових технологій в освітню практику»  лабораторних досліджень з біомайнінгу та гірничої мікробіології студентами каф. екології Подпрятовою Н., Івановою О., Сухою К. (ТУ ФГА, ФРН) (листопад – грудень 2016 р.)

•Робочий візит до Фонду «Спільна Європа» (м. Варшава, Польща) провідного редактора ІАЦ Андрющенко Н.А. (листопад 2016 р.)

•Робочий візит делегації юридичного факультету Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литва) у складі: проф. Т. Беркманас, декан юридичного факультету; доцент А. Мілініс; проф. Е. Груодіте. Підписання договору про співпрацю між юридичними факультетами університетів (листопад 2016 р.)

•Участь зав. кафедри ТРРКК професора Давиденка О.М. у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Геологорозвідувальна та нафтогазова справа в ХХІ столітті», присвяченої 50-річчю з дня заснування кафедри «Технології і техніка буріння свердловин» Інституту геології та нафтогазової справи Казахського національного дослідницького технічного університету ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати) (листопад 2016 р.)

•Проведення на базі НГУ зимової школи з Шотокан карате-до та Чемпіонату України для спортсменів з вадами слуху за участі шеф-інструктора Всесвітньої федерації Шотокан карате-до пана Хітоші Касуя (м. Токіо, Японія) (листопад 2016 р.)

•Участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Тиждень країн Східної Європи і країн СНД» доцента каф. менеджменту виробничої сфери Палєхової Л.Л. і доцента кафедри електронної економіки і економічної кібернетики Яковенко Т.Ю. (Бранденбурзький технічний університет Котбусс-Зенфтенберг, ФРН) (листопад 2016 р.)

•Проведення ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Газогідратні технології у гірництві, нафтогазової справи, геотехніці та енергетиці» (каф. ПРР) за участі спеціалістів Йемену та Білорусі (листопад 2016 р.)

•Наукове стажування в компанії «Cisco Systems GmbH» (м. Берлін, ФРН) професора каф. АКС Цвіркуна Л.І. (листопад 2016 р.)

•Робочий візит до кафедри філософії та педагогіки НГУ делегації Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литва) у складі: зав. каф. філософії проф. Г. Мажейкіс, зав. каф. едукології проф. Н. Мажейкене для участі у засіданні круглого столу «Гуманітарні цінності в період ідеологічних трансформацій» та робочих зустрічей з питань поглиблення співпраці між університетами (листопад 2016 р.)

•Участь асистента каф. обліку і аудиту Харченко М.О. у роботі семінару Міжнародного проекту «Open Minds for Brighter Future» (м. Тракай, Литва) (листопад 2016 р.)

•Участь доцента каф. перекладу Фоміної Л.В. в робочій зустрічі проекту «Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014 – 2020 роки» (Вища школа оздоровчої освіти і суспільних наук, м. Лодзь, Польща) (листопад 2016 р.)

•Робочий візит до Інституту МОНП делегації Вищої банківської школи Вроцлаву (Польща) у складі: д-р Д. Вуйчек, заступник декана факультету управління, пані Д. Вуйчек, методист з метою підготовки до підписання Угоди про реалізацію освітнього проекту «Українсько-польська програма навчання за ОКР бакалавра та магістра» та вирішення організаційних питань по її реалізації (листопад 2016 р.)

•Робоча зустріч ректора НГУ академіка НАН України Півняка Г.Г. з керівництвом університетів-партнерів (ТУ ФГА, ЕУПН, РУ, МТУ), фірм та установ Землі Баден-Вюртемберг, Німеччина (листопад 2016 р.)

•Робочий візит делегації НГУ у складі: проф. Дичковський Р.О., начальник НДЧ та проф. Таран І.О., зав. кафедри управління на транспорті до Польщі та Німеччини в НТУ «Краківська гірничо-металургійна академія ім. Сташиця» (м. Краків), ТУ «Краківська політехніка» (м. Краків), ТУ «Вроцлавська політехніка» (м. Вроцлав) та Європейський інститут із інноватики (м. Берлін) з метою розширення напрямів співпраці, подання заявок щодо академічної мобільності за програмою «Співпраця на схід» та узгодження спільних дій щодо участі у проектах за програмою ЄС Горизонт 2020 (листопад 2016 р.)

•Робочий візит делегації НГУ у складі завідувача кафедри БГГМ Гапєєва С.М., доцентів кафедри СЕП Папаїки Ю.А. і Луценка І.М. та наукового співробітника кафедри БГГМ Логунової О.О. у провідні навчальні заклади Польщі – ТУ «Краківська гірничо-метелургійна академія», ТУ «Вроцлавська політехніка», Головний інститут гірництва (м. Катовіце)для робочих зустрічей з польськими науковцями та наукового стажування (листопад – грудень 2016 р.)

•Робочий візит начальника відділу міжнародних зв’язків проф. Коврова О.С. у ТУ ФГА (м. Фрайберг, ФРН) для робочої зустрічі з координаторами проекту ДААД «Біотехнології в гірництві – інтеграція нових технологій в освітню практику» (листопад – грудень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ делегації Вищої банківської школи Вроцлаву (Польща) у складі: проф. С. Форліч, ректор; д-р М. Наталлі, канцлер; д-р Б. Щепанік, віце-канцлер; пані Ж. Наталлі, викладач. Підписання угоди про українсько-польську програму подвійних дипломів між НГУ і ВБШВ. Урочисте вручення диплому Почесного доктора НГУ канцлеру ВБШВ пану М. Наталлі (листопад 2016 р.)

•Участь зав. каф. гідрогеології інженерної геології проф. Рудакова Д.В. у Дев’ятій зустрічі Конференції Сторін Європейської Економічної Комісії ООН з транскордонних ефектів промислових аварій (м. Любляна, Словенія) (листопад – грудень 2016 р.)

•Участь професора кафедри перекладу Введенської Т.Ю. у програмі академічної мобільності за програмою Erasmus+ в Університеті Кан Нормандія (м. Кан, Франція) (листопад – грудень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ керівника програми НАТО-Україна з перепідготовки колишніх військовослужбовців пана К. Штаудта. Відкриття курсу «Маркетинговий менеджмент». Обговорення перспектив подальшого співробітництва (листопад 2016 р.)

•Участь у 57 Міжнародній науковій студентській конференції, висвяченій Дню гірника, групи студентів-старшокурсників НГУ (6 осіб) під керівництвом доцента кафедри екології Борисовської О.О. в НТУ «Краківська гірничо-металургійна академія ім. Сташиця» (м. Краків), Польща (грудень 2016 р.)

•Робочий візит до НГУ декана факультету наук про Землю, почесного доктора НГУ, проф. К. Дребенштедта. Робота над спільною монографією «Раціональне природокористування при відкритій розробці родовищ»; узгодження програм подальшої співпраці (грудень 2016 р.)

•Робочий візит до Казахського національного дослідницького технічного університету ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати) завідувача кафедри підземної розробки родовищ  професора Бондаренка В.І. за програмою «Запрошення професора» для читання лекцій та проведення практичних занять магістрантам, докторантам та професорсько-викладацькому складу Гірничо-металургійного інституту ім. О.А. Байконурова (листопад-грудень 2016 р.)

•Робочий візит до Казахського національного дослідницького технічного університету ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати) професора кафедри ТРРКК професора Кожевникова А.О. за програмою «Запрошення професора» для читання лекцій та проведення практичних занять магістрантам, докторантам та професорсько-викладацькому складу Інституту геології та нафтогазової справи (грудень 2016 р.)

•Робочий візит до Казахського національного дослідницького технічного університету ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати) завідувача кафедри відкритих гірничих робіт професора Собка Б. Ю. за програмою «Запрошення професора» для читання лекцій та проведення практичних занять магістрантам, докторантам та професорсько-викладацькому складу Гірничо-металургійного інституту ім. О. А. Байконурова (грудень 2016 р.)

•Робочий візит до Університету Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина) для участі у семінарі щодо узгодження програми подвійних дипломів делегації Державного ВНЗ «НГУ» у складі: Ус С.А., професор кафедри системного аналізу та управління; Ковров О.С, начальник відділу міжнародних зв’язків, професор кафедри екології; Причина К.С., інженер І категорії Інституту міжнародних освітньо-наукових програм (грудень 2016 р.)                                              

•Робочий візит до Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія»  (ФРН) доц. каф. ВГР Черепа А.Ю. для узгодження поточних планів розвитку співробітництва між ТУ «ФГА» та НГУ (грудень 2016 р.)   

•Робочий візит до Вищої Банківської Школи у Вроцлаві (Польща) доцентів кафедри БГГМ Хозяйкіної Н.В. та Іванової Г.П. з метою ознайомлення з сучасними європейськими методиками проведення лекційних та практичних занять (грудень 2016 р.)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт