Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ННЦ МС.jpg


International University of Resources

Мета курсу навчальної магістерської програми "Advanced Mineral Resources Development» - здобуття знань і навичок для розробки стійких й екологічно безпечних методів розробки родовищ та їх рекультивації ґрунтуючись на економічних аспектах.

Ця програма передбачає навчання в трьох університетах-партнерах ТУ «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина), Монтануніверситет Леобен (Австрія) і Національний гірничий університет, Дніпропетровськ (Україна).

Cooperation

Концепція навчання

 

Магістерська програма «Advanced Mineral Resources Development» надає студентам знання та навички для самостійної наукової роботи в галузі екологічно безпечних методів розробки родовищ та їх рекультивації ґрунтуючись на економічних аспектах.

Програма поєднує в собі природні, інженерні та економічні дисципліни. Навчання в трьох університетах-партнерах дозволяє здобути міжкультурні компетенції, що є ключовим фактором для просування управлінського персоналу в глобальній ресурсній компанії (зміст програми, завантажити).

У магістерській дипломній роботі студенти зможуть продемонструвати, що вони в змозі зібрати та проаналізувати інформацію, що відноситься до сфери їх компетенцій, творчо розвиватися і тим самим вийти на більш високий рівень знань і навичок в гірничій справі.

Отримані наукові навички дадуть можливість бути лідером і вирішувати складні завдання. Студенти повинні нести відповідальність за свої знання і діяльність з метою сприяння вирішенню соціальних і глобальних проблем людства в аспекті сталого розвитку та сумісності з навколишнім середовищем.

 

  Правила навчання

 

Програма «International Master of Science in Advanced Mineral Resources Development» включає в себе 120 ECTS кредитів. Це відповідає стандартній тривалості в чотири семестри (два академічних роки). За кожний семестр нараховується, як правило, 30 ECTS кредитів. У першому семестрі навчання проходить в Монтануніверситеті Леобен, Австрія, другий семестр - в ТУ «Фрайберзька гірнича академія», Німеччина, третій семестр - в ДВНЗ «Національний гірничий університет» м. Дніпропетровськ, Україна (зміст програми, завантажити). Четвертий семестр призначений для написання магістерської дипломної роботи, яка може бути завершена в кожному з трьох університетів-партнерів. Ця послідовність навчання є обов'язковою.

Курс починається в осінньому семестрі.

 

  Професійні знання та навички

 

Професійні знання прогресивної магістерської програми дозволяють використовувати випускників на гірничих підприємствах у всьому світі, а також у державних адміністраціях та міжнародних компаніях.

Випускники можуть займатися плануванням, проектуванням, організацією, управлінням та контролем за компаніями, а також їх адмініструванням.

Подальша їх діяльність розкривається в галузі досліджень (наукових і промислових), а також роботи в асоціаціях, страхових компаніях і банках.

 

Потрійний диплом — хороший вибір!

 

Факти про університети-партнери

 

ДВНЗ «Національний гірничий університет»

 

 • Провідний гірничий університет України;
 • Близько 12 000 студентів;
 • Ведеться підготовка спеціалістів з гірництва, наука про землю, енергетики й машинобудування та інших інженерних дисциплін, а також економіки та правознавства.

 

 

ТУ «Фрайберзька гірнича академія»

 

 • Найстаріший гірничий університет в світі;
 • Близько 5,5 тисяч студентів;
 • Входить до різноманітних міжнародних університетських об'єднань;
 • Німецький ресурсний університет с унікальним профілем:науки про землю, енергетика, навколишнє середовище та матеріалознавство;
 • Навчання та дослідження в галузі гірництва.

 

 

Монтантуніверситет Леобен

 

 • Викладацька та наукова діяльність базуються на створенні зв'язку від виробництва сировини до готової продукції;
 • Основні напрямки навчання — гірництво, металургія та матеріалознавство;
 • Поєднання наукових та виробничих досліджень, які спрямовані на пошук сировини та родовищ, оцінки мінеральних ресурсів та відновлення забруднених територій.

 

 

Чому необхідно навчатись по програмі «International Master of Science in Advanced Mineral Resources Development»?

 

 • Набуття знань і навичок для розробки стійких й екологічно безпечних методів видобутку мінеральних ресурсів і подальшої рекультивації порушених територій;
 • Дослідження у трьох найкращих університетах в галузі гірництва;
 • Посередництво в управлінні підприємствами та навички міжкультурного спілкування;
 • Міждисциплінарна освіта;
 • Участь в міжнародних науково-дослідницьких проектах в період навчання;
 • Високий світовий попит на спеціалістів в гірничодобувній промисловості та рекультивації гірничих виробіток, чудові кар'єрні перспективи.

© 2006-2021 Інформація про сайт