Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Новини

22.11.2013

Делегація Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща) в НГУ

Делегація Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща) в НГУ

Вища школа економіки та інновацій (Люблин)21 листопада 2013р. з метою обговорення напрямків співпраці між факультетом менеджменту Інституту економіки та Вищою школою економіки та інновацій в Любліні відбувся візит польської делегації в НГУ. З польської сторони були присутні фахівці в галузі економіки і міжнародної співпраці з Вищої школи економіки та інновацій в Любліні пан Віктор Цвинар, директор Центру міжнародної академічної та економічної співпраці та пані Ольга Сакалош, спеціаліст з міжнародної співпраці. Були проведені зустрічі з завідувачами кафедр факультету менеджменту на чолі з деканом Бардась А.В. та з проректором з міжнародних зв’язків професором Шашенко О.М.. Гості також відвідали лабораторію логістики кафедри менеджменту виробничої сфери.

Питання, що були обговоренні:

  • можливості співпраці у створенні ділових ігор з прийняття господарських рішень.
  • представлення англомовної спеціальності на напрямку «Економіка» під назвою "Gamification and Simulation in Managerial Economics” Вищої школи економіки та інновацій.
  • навчання за програмами подвійного диплому на економічному напрямку навчання першого та другого ступеня (баклаврат та магістратура).
  • обмін викладачами вищих навчальних закладів для проведення лекційних занять та ділових ігор.

         Детальну інформацію про Вищу школу економіки та інновацій в Любліні можна дізнатися на офіційному сайті http://www.wsei.lublin.pl/


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт