Національний гірничий університет — відповідність Часу

Новини

RSS Пошук:
 

23.01.2017 Республіка Іран запрошує на навчання

Республіка Іран запрошує на навчання

Ісламська Республіка Іран.jpg

Міністерство науки, досліджень та технологій Ісламської Республіки Іран запрошує на навчання до вищих навчальних закладів Ісламської Республіки Іран студентів на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра, а також аспірантів – на здобуття наукового ступеня доктора філософії та надає стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік.

22.12.2016 Хроніка міжнародної діяльності у 2016 році


Флаги стран мира
Інформація щодо міжнародної діяльності НГУ у 2016 році.


02.06.2014 Конкурс від Уряду Мексики

Конкурс від Уряду Мексики

МексикаІнститут міжнародних освітніх програм повідомляє про те, що Уряд Мексики оголосив конкурс на отримання спеціальної стипендії для іноземців на 2015 рік:

Детальна інформація про програму доступна за наступним посиланням: http://amexcid.mx/index.php/oferta-de-becas-para-extranjeros

Заяви на учбові програми повинні бути надіслані до Міністерства освіти і науки України у такий строк, аби  Посольство отримало їх не пізніше 31 липня 2014 року.

07.05.2014 Іспити Гете-Інституту

germanyУвага!!!

21.06.2014 відбудуться іспити Гете-Інституту на отримання сертифіката рівня А2 - С1. Усі бажаючі можуть взяти участь в іспиті.24.04.2014 VII Міжвузівський конкурс читців «Любов, весна, поезія»

VII Міжвузівський конкурс читців «Любов, весна, поезія»

VII Міжвузівський конкурс читцівУ Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся VII Міжвузівський конкурс читців «Любов, весна, поезія» для студентів іноземців, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченко.

VII Міжвузівський конкурс читцівЦей конкурс об'єднав в стінах Палацу студентів ДНУ більше 30 іноземних студентів - учасників та їх численних друзів - уболівальників з п'яти вузів Дніпропетровська.


21.03.2014 Конкурс від Уряду Мексики

Конкурс від Уряду Мексики

МексикаІнститут міжнародних освітніх програм повідомляє про те, що Уряд Мексики оголосив конкурс на отримання спеціальних стипендій для підвищення кваліфікації для іноземців на 2014 рік


04.03.2014 Місячник Східної Культури

Місячник Східної Культури

Місячник Східної КультуриУкраїнсько-Японський центр НГУ та Українсько-Китайський культурно-лінгвістичний центр НГУ запрошують усіх бажаючих 6 березня 2014 р. о 14:30 на урочисте відкриття Місячника Східної Культури до Культурно-освітнього центру.

24.02.2014 Конкурс від "Російського наукового фонду"

Увага!

Конкурс від Російського наукового фондуІнститут міжнародних освітніх програм повідомляє про те, що Російський науковий фонд оголосив конкурс на виконання наукових робіт.

Більш детальну інформацію, про відкритий публічний конкурс на отримання грантів з пріоритетного напряму діяльності РНФ «Проведення фундаментальних наукових досліджень і пошукових наукових досліджень окремими науковими групами» можна знайти на сайтах:Конкурс від Російського наукового фонду

http://rscf.ru/node/69

http://rscf.ru/contests


10.02.2014 Презентація стипендіальних програм у Європі та США

Презентація стипендіальних програмДо уваги студентів,
аспірантів, науковців!

12.02.2014 р. (середа) з 12.55 до 14.15 в аудиторії 1/69 відбудеться презентація стипендіальних програм щодо навчання або проведення досліджень у Європі та США.

Стань стипендіатом міжнародних програм!

Відділ міжнародних зв’язків

06.01.2014 Повідомлення про XXVIII Міжнародну Наукову Конференцію “microCAD”

microCAD

Місце проведення конференції:

Університет Мішкольц, Угорщина

Дата:

10 – 11 квітня 2014 р.

Website:

www.uni-miskolc.hu

 Головна мета конференції – надати можливість угорським та іноземним експертам і науковцям презентувати найсучасніші різноманітні наукові результати, а також встановити та підтримувати професійні контакти.

10.12.2013 13 грудня 2013 року в НГУ виступить доктор філософських наук Артур Пшибиславський на семінарі «Поняття порожнечі в буддизмі»

nmu13 грудня 2013 року в НГУ на кафедрі філософії відбудеться міжвузівський науковий семінар «Поняття порожнечі в буддизмі». На семінарі виступить доктор філософських наук з Ягелонського університету (Польща) Артур Пшибиславський.Ягелонський університет (Польща)

Питання, що плануються для обговорення:

  • витоки європейської культури та буддизму;
  • наука та релігія;
  • поняття порожнечі згідно східної традиції буддизму.

22.11.2013 Делегація Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща) в НГУ

Вища школа економіки та інновацій (Люблин)21 листопада 2013р. з метою обговорення напрямків співпраці між факультетом менеджменту Інституту економіки та Вищою школою економіки та інновацій в Любліні відбувся візит польської делегації в НГУ. З польської сторони були присутні фахівці в галузі економіки і міжнародної співпраці з Вищої школи економіки та інновацій в Любліні пан Віктор Цвинар, директор Центру міжнародної академічної та економічної співпраці та пані Ольга Сакалош, спеціаліст з міжнародної співпраці. Були проведені зустрічі з завідувачами кафедр факультету менеджменту на чолі з деканом Бардась А.В. та з проректором з міжнародних зв’язків професором Шашенко О.М..


22.11.2013 27 - 29 листопада 2013 в НГУ пройде Міжнародний науково-практичний семінар "Співпраця в рамках міжнародної мережі університетів з питань відповідального природокористування"
b-tu27 - 29 листопада 2013 в НГУ пройде Міжнародний науково-практичний семінар "Співпраця в рамках міжнародної мережі університетів з питань відповідального природокористування". gizМета семінару, що проводиться спільно Національним гірничим університетом (Дніпропетровськ, Україна), Бранденбурзьким технічним університетом (Коттбус, Німеччина), Організацією міжнародної кооперації Німеччини, полягає в просуванні ідей імплементації концепції сталого розвитку в навчальні програми ВНЗ в рамках так званих «Зелених» навчальних планів, а також у розвитку партнерства і співробітництва ВНЗ в даних питаннях.

15.11.2013 Національній гірничий університет відвідає Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтекунас

Пятрас Вайтекунас18 листопада 2013 р. Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтекунас відвідає Національній гірничий університет з метою ознайомлення з організацією навчально-виховного процесу, науковим потенціалом університету та професорсько-викладацьким складом. Планується обговорення можливостей розвитку співробітництва з вищими навчальними закладами Литовської Республіки.

12.11.2013 Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» відвідала делегація з Сілезького університету в Катовіцах (Польща)

Сілезький університет в Катовіцах (Польща)Polska11 листопада 2013р. Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» відвідала делегація з Сілезького університету в Катовіцах (Польща) з метою проведення зустрічі зі слухачами Центру українсько-польської співпраці та студентами НГУ.

12.11.2013 НГУ відвідав Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло
Антоніо Фернандо Круз де МеллоПрапор БразиліїСьогодні в НГУ відбулася робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло з керівництвом університету в рамках візиту ввічливості пана Посла в Дніпропетровській області.
Питання, які обговорювалися на зустрічі :

  • наукові та методичні досягнення Державного ВНЗ « НГУ » ;
  • можливості співпраці з навчальними та науковими установами Бразилії;
  • можливості навчання та стажування в Бразилії студентів , аспірантів і науково-педагогічних співробітників НГУ.
Докладніше у репортажі інформаційно-аналітичного центру НГУ.

06.11.2013 Національний гірничий університет відвідали представники університетів США

Pace UniversityUSA6 листопада 2013р. ДВНЗ Національний гірничий університет відвідали директор з міжнародного рекрутінгу та комунікацій,  університету Емпорія Стейт  Стін Верлюст та консультант з питань вступу та зарахування на магістерські та кандидатські програми університету Пейс Діана Велш.

31.10.2013 В Державному ВНЗ «НГУ» була проведена презентація Університета Томпсон Ріверс (Канада)
Thompson Rivers UniversityCanadaУ рамках міжнародного співробітництва 29 жовтня 2013р. в Державному ВНЗ «НГУ» була проведена презентація Університета Томпсон Ріверс (Канада). Презентацію провели професор цього університету Майк Хеннігер та менеджер компанії міжнародних освітніх програм «SIMPLEX» Анжела Болдеску. Гостей приймала кафедра перекладу на чолі з професором Введенською Тетяною Юріївною. Основною темою зустрічі було обговорення перспектив та можливостей навчання в Канаді студентів НГУ.

31.10.2013 Результати наукового стажування магстрантів з КазНТУ ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан)


магістранти КазНТУ.jpgУ рамках договору про співпрацю між Національним гірничим університетом та Казахським Національним технічним університетом ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Казахстан) з 19 по 29 жовтня у нашому ВНЗ були гості за обміном: магістранти гірничого напрямку університета-партнера. Мета приїзду – наукове стажування. Гостей приймала кафедра відкритих гірничих робіт.31.10.2013 Дмитро Островєрхов провів майстер-клас в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS»

Проект ТЕМПУС ECOMMIS
В Державному ВНЗ «НГУ» відбувся майстер – клас з управління Електронним бізнес-офісом  в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS». Проводився він координатором проекту, дослідником Берлінського технічного університету (ФРН), фахівцем в галузі економіки Дмитром Островєрховим.


Новости 1 - 20 із 24
Початок | Попер. | 1 2 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт