Національний гірничий університет — відповідність Часу

Побут, спорт, відпочинок

Іноземним громадянам, прийнятим на навчання до університету, надається можливість проживання в гуртожитку, де створені всі умови для комфортного розміщення, самостійної роботи і підготовки до занять, відпочинку. Іноземні громадяни, які навчаються в університеті, проживають компактно в одному гуртожитку, в кімнатах на дві людини. У безпосередній близькості від гуртожитку розташовуються торгові центри, об'єкти громадського харчування, пошти, пункти міжнародного телефонного зв'язку.

Навчально-спортивний комплекс університету забезпечує всебічний гармонійний фізичний розвиток студентів. У ньому розташовуються сучасні спеціалізовані зали гімнастики, атлетизму, легкоатлетичний манеж, зали і майданчики ігрових видів спорту. Всім бажаючим надаються можливості занять культуризмом і шейпінгом в обладнаних тренажерних залах.

Університет має літній спортивно-оздоровчий комплекс "Гірник", розташований в красивому куточку природи на березі річки Самара.

Значний внесок в охорону і зміцнення здоров'я студентів університету здійснює санаторій - профілакторій "Гірник".

Розвиток художньої творчості і естетичного виховання особистості студентів забезпечує Культурно-освітній центр університету. У Центрі постійно проводяться вечори, концерти, зустрічі, фестивалі, виставки. Іноземні студенти мають можливість відзначати тут свої національні свята, займатися в різних гуртках самодіяльності, проводити збори і вечори відпочинку іноземних земляцтв.


© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт