Національний гірничий університет — відповідність Часу

Эмблема центра.jpg 

Підготовка висококваліфікованих фахівців для зарубіжних країн в Національному гірничому університеті здійснюється з 1949 року. За минулі роки понад 800 іноземців з 27 країн світу отримали дипломи про повну вищу освіту, 27 найбільш успішних випускників-іноземців захистили дисертації та отримали науковий ступінь «доктор філософії».

Сьогодні в багатьох країнах Африки Азії, Латинської Америки та Австралії, Центральної Європи та Близького сходу випускники нашого університету займають інженерні посади, керують підприємствами і організаціями, очолюють наукові установи та фірми.

 world map

Нова сторінка була відкрита в XXI столітті, з ростом міжнародного престижу університету, розширенням зв'язків із зарубіжними навчальними закладами та широко поширених рекламних заходів, наш університет став цікавим і привабливим для іноземців і, як наслідок, потік студентів значно зріс. Студенти з більш ніж 40 країн Африки, Європи, Азії, Латинської Америки та Австралії навчались і навчаються в університеті.

Сьогодні іноземні студенти навчаються на 9 факультетах по 29 спеціальностям. Свідченням високої якості наших випускників є їх плідна робота на великих гірничодобувних і промислових підприємствах, швидке зростання кар'єри на провідних інженерних посадах на батьківщині.

За весь час свого існування університет мав репутацію прогресивного, інноваційного, дослідницького вищого навчального закладу, 120-річчя якого буде відзначатися в 2019 році.

Навчально-науковий центр підготовки іноземних громадян (ННЦПІГ)

Директор центра.JPG
Адреса: Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»

корпус 4, кімн. 31-3, пр. Дмитра Яворницького, 19

м. Дніпро, 49005, Україна

Тел./факс +38 (056) 3730740

Директор центру –  Петровський В’ячеслав Іванович

E-mail: petrovskiyv@nmu.org.ua
НГУ.jpg
© 2006-2018 НГУ Інформація про сайт